Serbian Public Server :91.150.72.230:27037
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Serbian Public Server :91.150.72.230:27037
 
HomeLatest imagesRegisterLog in

 

 Predlozi za server i forum

Go down 
3 posters
AuthorMessage
FaLLen AngeL
Admin
FaLLen AngeL



Predlozi za server i forum Empty
PostSubject: Predlozi za server i forum   Predlozi za server i forum EmptyMon Mar 09, 2009 12:58 pm

Owdje mozete da napisete vase predloge za server i forum kako i da napisete nesto sto vam se ne swidja a mi cemo se potruditi da swe bude u najboljem redu
Back to top Go down
OldDog
Admin
OldDog



Predlozi za server i forum Empty
PostSubject: Re: Predlozi za server i forum   Predlozi za server i forum EmptyFri Mar 27, 2009 10:19 am

Imate malih bug-ova oko "Latest topics" tu jedan brz fix ne bi skodio Wink probajte "shopmotion" da prebacite ispod kalendara Wink i isto "Latest topics" krene od dole "nesto o vama" stigne do vrha i opet se resetuje a trebalo bi samo da prolazi dalje Wink

See you all in CS Sleep
Back to top Go down
NapsteR

NapsteR



Predlozi za server i forum Empty
PostSubject: Re: Predlozi za server i forum   Predlozi za server i forum EmptyThu Apr 02, 2009 2:22 pm

Ubaci topic na pocetnoj gde se moze diskutovati van teme cs-a i uopste o ovom forumu.Npr imas neko pitanje o nekom programu,sajtu,filmovima,muzici..etc etc..da ljudi ne bi ovde dolazili samo kad je cs u pitanju vec i kad im treba pomoc oko neceg drugog.Pa se mozemo dopuniti znanjem oko necega Razz...A ja nisam video ni 1 topic gde bi mogao otvoriti thread o tome...jer npr ja zelim pitati nesto o keyloggerima..naso sam neku jadnu verziju pa me zanima kako da podesim sve opcije da bi to radilo.
Razmotri ovaj predlog,nadam se da ces ga usvojiti Wink
PozZ cheateri
Back to top Go down
FaLLen AngeL
Admin
FaLLen AngeL



Predlozi za server i forum Empty
PostSubject: Re: Predlozi za server i forum   Predlozi za server i forum EmptySun Apr 12, 2009 1:58 am

napster onaj keyloger sto si mi prebacio juce za sta on konkretno sluzi
P.S. odg mi na PM afro
Back to top Go down
Sponsored content





Predlozi za server i forum Empty
PostSubject: Re: Predlozi za server i forum   Predlozi za server i forum Empty

Back to top Go down
 
Predlozi za server i forum
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Serbian Public Server :91.150.72.230:27037 :: Predlozi za forum i server-
Jump to: